Udvalget og holdledere

Holdledere for de enkelte klubhold

Bornholms Golf klub: Klubansvarlig: Mette Munch Mikkelsen
Tlf.: 26 44 20 52 – mail: Mette-Munch-m@live.dk
BSD: Elsebeth Pedersen – Mobil: 30 68 17 26 – mail: elsebeth.pedersen@mail.dk
Serie 1 damer: Birte Jacobsen – Mobil: 20 46 60 09 – mail: birte.jacobsen@hotmail.com
Serie 2: Peer Vesterberg – Mobil: 61 55 17 33 – mail: peervesterberg@hotmail.com
Serie 3: Arne Mikkelsen – Mobil: 51559855 – e-mail: ami@post.tele.dk
Serie 4: Niels Læsaa – Mobil: 20359005 – mail: niels.laesaa@live.dk
Veteran 60+: Arne Mortensen – Mobil: – mail: arnehavej@gmail.com
Mix-Superveteran+: Torsten Bartholin Rasmussen – Mobil: 53821590 – mail: torsten.bartholin@outlook.com

Klubansvarlig: Nordbornholms Golf Klub: Kim Westh
Mobil: 24 79 47 41  – mail: kim.westh@gmail.com
BSD: Ruth Gjerding – Mobil: 30 25 19 72 – mail: nidus@c.dk
Serie 1 damer: Laila Riis – Mobil: 24 42 48 43 – mail: riis-hasle@hotmail.com
Serie 2: Carsten Hæstrup – Tlf.: 56 48 40 50 mail: carten@roegolfbane.dk
Serie 3: Jan Dyrting – mobil 21730028 – mail:  jandyrting@hotmail.com
Serie 4: Jørn Ole Riis – mobil.: 40154217 – mail: or@ple.dk
Veteran: Svend Erik Hansen – Tlf.: 61 54 66 96 – mail: sehansen361@gmail.com
Mix-Superveteran+: Pt. Allan Juhl – Mobil: 40113735 – mail: allanjuhl@c.dk

DGU Seniorhold: Kim Westh – Mobil: 24 79 47 41 – mail: kim_westh@hotmail.com

Nexø Golf Klub: Klubansvarlig: Niels Brandt Kofoed
Mobil: 61 30 85 98 – mail: nbrandtkofoed@gmail.com
BSD: Pernille Hindsgaul – Mobil: 23 46 00 47 – mail: hindsgaul4a@gmail.com
Serie 1 damer: Jytte Dam – Mobil: 20 44 39 17 – mail: jytte.dam@mail.tele.dk
Serie 2: Torkild Westh – Mobil: 26271173 – mail: torkildwesth@gmail.com
Serie 3: Michael Kure – Mobil: 21 63 12 24 – mail: kuhrevm@adslhome.dk
Serie 4: Martin Hellisen – Mobil 30962334 – mail: martinsuperb@gmail.com
Veteran 60+: Gerner Bech – Mobil: 61 27 96 67 – gerner10@hotmail.com
Mix-Superveteran : Niels Brandt Kofoed – Mobil: 61 30 85 98 – mail: nbrandtkofoed@gmail.com